در این صفحه با سیاست حفظ حریم خصوصی سایت پروفن آشنا خواهید شد

مجموعه پروفن که از سال 1397 فعالیت خود را در تولید و پخش انواع محصولات فیلم ،سریال ،بازی و… شروع کرده است و تاکنون فعالیت فعال داشته است این مجموعه با آدرس profan.cf آغاز به کار کرده و پس از مدتی profan.ir را نیز ثبت نموده است و دارای گواهی ثبت اثر در iwmf و یکی از همکاران مجموعه jeeb و یکی از کاربران  اصلی و تایید شده idpay  می باشد .

آیا ما اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم

تمامی اطلاعات شما از قبیل نام ،نام خانوادگی ،آدرس و شماره تلفن که در هنگام سفارش یا ثبت نام ثبت می کنید و یا ip و کشور محل اقامتتان به هیچ وجه به غیر از مجموعه پروفن استفاده نمی شود. تمامی اطلاعاتتان فقط جهت بهبود همین مجموعه استفاده می شود برای مثال نظراتی که شما  با نام خودتان ثبت می کنید فقط به همان نام که شما صلاح دیده اید نمایش داده می شود و هیچ گونه استفاده ای در این منظور نمی شود همچنین آدرس و شماره تلفن شما صرفا برای پیشرفت سایت و پیشنهاد محصولات جدید استفاده می شود.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها برای یک سال در سایت ذخیره و پس از آن حذف می شوند.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما  ” که من را به یاد داشته باش” را انتخاب کنید ، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

در سایت ممکن است که از مقالات ،ویدیو ها و عکس های سایر سایت ها استفاده شود این استفاده در بعضی از حالات مانند استفاده از سایت میزبان به شمار می رود .بعضی از این سایت ها ممکن است از اطلاعات شما استفاده کنند اطلاعاتی مانند مکان مشاهده سایت ،دستگاه استفاده کننده و … به یاد داشته باشید که ما تمام سعیمان را خواهیم کرد که اطلاعات شما حفظ شود اما استفاده سایر سایت ها از اطلاعات شما برعهده ما نمی باشد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

کاربرانی که در سایت ثبت نام می کنند در هر زمان می توانند اطلاعات خودشان را مشاهده وتغییر دهند(به جز نام کاربری)   همچنین مدیران وب سایت نیز  اجازه مشاهده و ویرایش را اطلاعات را دارند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظر ثبت کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید کنید . همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات شما بر روی سرور های سایت و پس چند لایه امنیتی ذخیره شده است و ما تلاش کامل خود را جهت نگهداری آن می کنیم .

استفاده از اطلاعات شما توسط دیگران

در صورتی که اطلاعات شما از طریق مجموعه ما بدون اجازه ما استفاده شود پس از اطلاع به مراجع قضایی سپرده می شود و تمامی مراحل مورد نیاز جهت شکایت از فرد یا افراد ذیربط خواهد شد

حق ما از اطلاعات شما

شما با هرگونه ثبت اطلاعات در سایت در حقیقت اختیار  تام داده اید که مجموعه ما می تواند جهت رشد و پیشبرد سایت و ارتقای سطح کیفی محصولات و متعلقات سایت از این اطلاعات استفاده کند.

این قوانین می تواند هر زمانی توسط مجموعه پروفن تغییر کند. اما قبل از آن قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.